Наші енергетики просто зараз роблять неймовірне, – Ігор Табурець про ліквідацію наслідки чергових ворожих атак

Активно підключають критичну інфраструктуру, щоб забезпечити функціонування області: водоканали, теплопостачальні підприємства, медзаклади та ін. Тепло буде в усіх, наголосив начальник ОВА Ігор Табурець під час вечірнього звернення.

Затим поступово вмикають побутових споживачів.

– Прошу набратися терпіння, – звернувся Ігор Табурець до черкащан. – Не навантажувати мережі! І допомагати один одному, якщо маєте генератори чи у вас уже відновили енергопостачання. Передовсім заряджайте телефони та павербанки. Зробити це можна також у пунктах незламності: голови громади мають забезпечити їхнє повноцінне функціонування.

– Ми посилили патрулювання вулиць задля вашої безпеки, – додав посадовець. – Водії і пішоходи, будьте особливо уважні й обережні! Усі служби працюють на максимумі.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: