Чергове автопідсилення: українським піхотинцям передали пікапи на передову

Морським піхотинцям передали чергову партію пікапів. Вкотре автопідсилили українських військових у Всеукраїнській Аграрній Раді. Техніку для бійців вручили в Умані за участі начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

– Часто запитують, чому саме такі автомобілі потрібні на передовій, – пояснив посадовець. – Тому що вони максимально маневрені: незамінні в перевезенні поранених і в доправленні потрібного. Перевірено на практиці в бою. До речі, бойовим медикам ми теж підготували корисності – тактичні рюкзаки для порятунку поранених.

Окрім того, поповнили автопарк Уманської районної лікарні двома «швидкими».

– У тилу медикам зараз теж не бракує роботи, – відзначив Ігор Табурець. – Тепер мають додаткові можливості для своєчасної допомоги пацієнтам. Дякую нашим аграріям і іноземним партнерам.