«Чемпіони по життю» розширюють кордони», – Олександр Скічко про безбар’єрний дитячий проект

Безбар’єрна ініціатива «Чемпіони по життю» для дітей з інвалідністю шириться на всю область. Тепер, окрім обласного центру, у Смілі, Золотоноші, Каневі навчатимуть малечу футболу.

У Золотоноші вже провели перше тренування. Доєднуватися до проекту закликав очільник Черкащини Олександр Скічко й інші громади області.

– Із місяць тому я познайомився з маленькими, щирими та надзвичайно позитивними «чемпіонами по життю», – розповів голова ОДА. – Вони з таким захватом тренувались, що заряджали усмішками всіх довкола. Тоді я і запропонував масштабувати цей проєкт. І ось тепер ще у трьох містах дітки з інвалідністю можуть займатися футболом. Дякую мерам, які підтримали таку хорошу ініціативу. Спорт має бути доступний для всіх. Черкащина, нагадаю, доєдналася до ініціативи першої леді Олени Зеленської “Без бар’єрів”.

Нагадаємо, завдяки ініціативі «Так, я можу!», яку започаткували благодійна організація Чемпіони по життю, спортивний комплекс «Дніпро» та Parimatch Foundation, діти з інвалідністю мають змогу займатися спортом. Першими до безбар’єрного проєкту долучилися Черкаси.