Це ще один довгобуд, який маємо відкрити, – Олександ Скічко про завершення будівництва басейну в Золотоніській гімназії

Яке навчальне середовище створили в Золотоніській гімназії ім. С. Д. Скляренка оглянув очільник області Олександр Скічко. Побаченим лишився задоволеним та додав, що тутешній довгобуд – басейн – візьмуться добудувати. Його введення в експлуатацію візьме під власний контроль.

– Золотонісці 5 років чекають на новий басейн у гімназії. Ще один стратегічний довгобуд у регіоні, який мені б дуже хотілося довести до пуття і нарешті відкрити для людей. Цей проект має велике соціальне значення, реалізується за всіма правилами інклюзії та безбар’єрності. Тож ми розраховуємо, що його буде завершено в рамках президентського проекту #ВеликеБудівництво, – зазначив очільник області.

За його словами, сама гімназія – зразок того, які умови потрібно створювати для учнів. Починаючи з інтер’єру і закінчуючи продуманістю простору: тут є і шаховий клуб, і кімната гончарства, і відділення іноземних мов, і stem-кабінети, і lego.