Без мандата. ВРУ підтримала заяву Олександра Скічка про складання депутатського мандата

Сьогодні сталася довгоочікувана подія. Верховна Рада підтримала мою заяву про складання депутатського мандата. Тож відсьогодні більше не буде розмов, що я поєдную дві посади: народного депутата і голови ОДА. Про це у своєму Telegram-каналі написав керманич області Олександр Скічко.

“Хоча сказати, що я поєднував їх, буде неправильно. Адже з моменту подачі заяви про дострокове припинення моїх повноважень я не виконував свої функції депутата.

Хочу подякувати Президенту за довіру та можливість попрацювати для своєї рідної Черкащини. Моїм колегам – за підтримку.
Вірю і знаю, що Черкащина може стати першою у багатьох напрямах: розвитку інфраструктури, медицини, туризму. Будемо робити для цього абсолютно все”, написав Олександр Скічко.