Правоохоронці Черкаської області перейшли до другого етапу вакцинації від коронавірусної інфекції

Правоохоронці Головного управління Національної поліції в Черкаській області зробили повторне щеплення від коронавірусної інфекції китайським препаратом “CoronaVac”.

Поліцейські під час несення служби постійно працюють безпосередньо з людьми, тож входять до категорії тих, кого вакцинують одними із перших. Адже, як стверджують лікарі, це необхідно для того, аби сформувати колективний імунітет і зупинити поширення коронавірусної хвороби.

Перед початком вакцинації правоохоронці  заповнили письмову згоду на щеплення, пройшли обов’язковий огляд та спілкування з лікарями, вимірювання температури та артеріального тиску. У разі відсутності протипоказань – безпосереднє щеплення.

Серед тих, хто вакцинувався, – заступник начальника ГУНП – начальник слідчого управління Євген Рогачов, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Іван Давиденко, заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Олексій Бущук, начальник управління логістики та матеріально-технічного забезпечення ГУНП в Черкаській області Павло Тимко, а також працівники Черкаського районного управління поліції, управління кадрового забезпечення, тренінгового центру та інспекції по особовому складу.

Вакцинація відбувалася у спеціально підготовленому приміщенні на території відомчого медичного закладу ДУ ″Територіальне медичне об’єднання МВС України по Черкаській області″.

За інформацією Сектору комунікації поліції Черкаської області