На Черкащині провакцинувалися народна депутатка, заступниця голови ОДА та депутат міськради

Сьогодні на Черкащині розпочали вакцинувати публічних осіб залишками вакцини. За день вивільнилися 3 дози. Першими щепилися народна депутатка Роксолана Підласа, заступниця голови Черкської ОДА Лариса Кошова та депутат Черкської міської ради Віктор Євпак.

– Вакцинація – це єдиний спосіб вберегтися від хвороби та зупинити пандемію. Переконана, що імунізацію потрібно пропагувати, тому одразу зареєструвалася. Як депутат спрямувала звернення до міністра Максима Степанова щодо термінового налагодження механізму розподілу залишків доз вакцини між усіма охочими, які виявили бажання через додаток додаток «Дія, – говорить народна депутатка Роксолана Підласа.

Депутат міськради Віктор Євпак каже, що хотів вакцинуватися, як тільки дізнався про старт вакцинації в Черкаській області. За його словами, вакцинація на сьогодні – єдиний спосіб у цивілізованомі світі врятувати світ від поширення пандемії і повернутися до звичного життя.

– Сьогодні вранці побачив допис голови ОДА Олександра Скічка про те, що на Черкащині починається вакцинація публічних осіб. Заповнив гугл форму і отримав запрошення вакцинуватися сьогодні. Вакцинація відбувається залишками. Тобто якщо протягом дня під час вакцинації медиків лишаються дози вакцини, почергово ними будуть вакцинувати публічних осіб у межах інформаційної кампанії, – відзначає Віктор Євпак.

Всі зареєструвалися попередньо в гугл-формі та заповнили згоди на вакцинацію. Вакциновані почуваються добре, побічних ефектів немає.

– Оскільки зараз предостатньо міфів і спекуляцій, наголошую: щеплення публічних осіб відбувається добровільно, використовуємо ми виключно залишки вакцин для щеплення. Якщо такі є наприкінці дня, Управління охорони здоров’я повідомляє охочих відповідно до порядку запису, – зазначив очільник області Олександр Скічко.