Звенигородський край перевіряли на готовність до надзвичайних ситуацій

CIMG3129Заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв з робочою поїздкою побував на Звенигородщині. Тут він ознайомився зі станом реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки у Звенигородському районі та в місті Ватутіне.

У районі з 18 до 26 липня у ході комплексно перевіряли готовність органів управління і сил цивільного захисту Звенигородщини до дій під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, стійкість системи зв’язку та оповіщення. Крім того,звернули увагу на роботу органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування усіх рівнів щодо виконання вимог законодавства з питань цивільного захисту та техногенної безпеки, а також реагування на надзвичайні ситуації.

CIMG3125 CIMG3159На завершальному етапі комплексного інспектування заступник очільника області Костянтин Омаргалієв оглянув сили цивільного захисту на території філії «Звенигородська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор». Підсумовуючи побачене, він зауважив, що на сьогодні районна ланка «обмежено готова» до виконання покладених завдань.

– Основним завданням цивільного захисту Черкащини слід вважати підвищення ефективності функціонування та посилення надійності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок із запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, зниження рівня наслідків надзвичайних ситуацій, – наголосив під час підсумкової наради Костянтин Омаргалієв. – На Звенигородщині та у місті Ватутіне у ході проведеної перевірки було виявлено недоліки та недоопрацювання в організації та реалізації завдань цивільного захисту. Тож Звенигородській райдержадміністрації слід зосередити зусилля на їх усуненні та забезпеченні належного функціонування районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

CIMG3210

 

Автор статті