Звенигородські лісівники відвідали лісомисливське господарство на Житомирщині

DSCN0801Днями звенигородські лісівники з робочим візитом перебували у Баранівському лісгоспі Житомирського ОУЛМГ. Очолив групу директор ДП “Звенигородське лісове господарство” Анатолій Проценко, також були у житомирських колег лісничий Вільховецького лісництва Сергій Щирбул, лісничий Козачанського лісництва Олексій Полянський, лісничий Пехівського лісництва Володимир Музиченко, помічник лісничого Пехівського лісництва Микола Бойко.

??????????У Баранівському лісгоспі господарі продемонстрували вольєрне господарство, яке функціонує в цьому підприємстві більше 30 років, ознайомили з особливостями розведення оленя плямистого, розповіли яку площу має займати вольєр, аби тваринам було комфортно, і як облаштувати водойму,  яку сітку потрібно вибрати для обгороджування,  як сформувати раціон тварин тощо.

Також наші лісівники оглянули “лісозавод”, на якому здійснюється переробка деревини, побували у Баранівському лісництві, де нещодавно тривав Всеукраїнський зліт шкільних лісництв.

За словами директора ДП “Звенигородське лісове господарство” Анатолія Проценка,  поїздка була корисною, динамічною та досить цікавою.

“Ми побачили високий рівень ведення лісового та мисливського господарства, відчувається фаховий підхід до роботи керівництва та працівників, на високому рівні культура виробництва та соціальний захист колективу. Крім того, з колегами мали змогу обговорити ті проблеми й питання, які турбують сьогодні лісівників всієї України”, – розповів Анатолій Проценко.

Як зазначають звенигородські лісівники, частину позитивного досвіду, який отримали під час робочого візиту на Житомирщину, планують втілити в життя у підрозділах Звенигородського лісгоспу.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства  

Автор статті