Звенигородщина попрощалася ще з одним своїм героєм

image1

Вчора жителі Звенигородщини попрощалися з учасником антитерористичної операції Романом Кузьміним, який загинув під час виконання військового обов’язку. Про це повідомляють в Звенигородській райдержадміністрації.

Поховати бійця з почестями, розділити біль втрати з рідними та провести в останню земну дорогу захисника України прийшли близькі, знайомі, учасники АТО, жителі міста та району.

Роман народився 20 квітня 1977 року в родині військового в місті Торопець, Калінінської області Росії.  В 1986 році до  Звенигородки. Українська мова стала для нього рідною, коли хлопець переступив у 1987 році поріг Звенигородської загальноосвітньої школи № 3. По закінченню навчання відслужив в лавах ЗСУ. З 2008 року проходив контрактну службу в Звенигородсько-Лисянському об’єднаному військовому комісаріаті, здобув військове звання старший сержант. Двічі перебував в зоні АТО, останній раз до зони АТО був мобілізований у 2015 році, де і поклав своє життя за мир і спокій в Україні. У бійця залишились сиротами двоє діток.

Уся Звенигородщина схиляє голову у глибокому сумі за достойним сином нашої землі, воїном, для якого поняття  «честь», «військовий обов`язок», та любов до України – не просто слова, а складові повноцінного та гідного життя, вірного служіння Вітчизні.

 

 

Автор статті