Зустріч Всеукраїнської асоціації шкіл імені В’ячеслава Чорновола

CIMG4198З листопада у Вільховецькому навчально-виховному комплексі відбулася зустріч Всеукраїнської асоціації шкіл імені В’ячеслава Чорновола, повідомляє Звенигородська райдержадміністрація.

У заходах взяли участь голова РДА Василь Довбуш, сестра лідера Народного Руху України Валентина Чорновіл, син Героя України Тарас Чорновіл, делегації шкіл імені В’ячеслава Чорновола з  Києва, Хмельницького, Львова, Радомишля.

CIMG4190Після урочистої частини відбувся  обмін думками між учасниками заходу на тему: «З Україною в серці».Директори шкіл представили свої навчальні заклади, розповли про форми та напрямки роботи навчальних закладів. Особливу увагу в ході зустрічі звернули на національно-патріотичне виховання молодого покоління, зокрема і  на прикладах життя і діяльності В’ячеслава Чорновола.

«Трагічна смерть В’ячеслава Максимовича – призупинила шлях історичного поступу, яким мала іти наша держава. Однак боротьба за Україну, за волю і українську цілісність, розпочата Чорноволом, триває. Нам треба вчитися, іти вперед. Ми, українці, були, є і завжди будемо вільними!» – відзначив голова райдержадміністрації Василь Довбуш.CIMG4215

Валентина Максимівна і Тарас В’ячеславович поділилися спогадами про брата і батька, висловили щиру вдячність всім, хто його шанує і пам’ятає, а також відзначили, що слова та ідеї відомого політичного діяча і сьогодні актуальні для України.

Наразі вирішується питання щодо присвоєння Вільховецькому навчальному закладу імені В’ячеслава Чорновола.CIMG4187

Програмою зустрічі  Всеукраїнської асоціації шкіл імені В’ячеслава Чорновола також передбачено відвідання садиби-музею В’ячеслава Чорновола, могил його батьків, висаджування фруктових дерев з нагоди 10-ї річниці музею  та  екскурсія до Національного заповідника «Батьківщина Шевченка».

 

 

Автор статті