Золотоніський центр зайнятості з початку року укомплектував 900 вакансій

фотоСпівпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості – працевлаштування громадян.

Наразі у 2017 році Золотоніський міськрайонний центр зайнятості надав місцевим роботодавцям понад 7 000 інформаційних та консультаційних послуг, у тому числі  відвідування роботодавців безпосередньо на виробництві, в установах та організаціях. За сприяння центру зайнятості із 922 заявлених місцевими роботодавцями вакансій забезпечено кваліфікованими кадрами 900, що становить 98 відсотків від потреби. Переважна більшість працівників влаштувалась на посади укладальників-пакувальників, операторів виробничої дільниці, продавців, охоронців, водіїв, трактористів-машиністів, птахівників тощо.

Протягом цього періоду роботодавці також організовували громадські роботи та роботи тимчасового характеру, в яких взяли участь 281 особа та було укладено 50 договорів на працевлаштування після закінчення професійного навчання. Для підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці для 232 осіб було організовано професійне навчання з метою здобуття ними відповідної кваліфікації або приведення у відповідність до сучасних вимог. За сприяння міськрайонного центру зайнятості створено 8 нових робочих місць.

Одним із прикладів тісної співпраці центру зайнятості з місцевими роботодавцями є співпраця з Золотоніською філією ПП «Агроспецпроект».

«Лише протягом трьох останніх років співпраці за сприяння центру із 430 заявлених роботодавцем вакансій 409 укомплектовано (95%). Саме це підприємство найбільше потребувало працівників для підготовки до сезону переробки та консервування молодої кукурудзи та зеленого горошку. Протягом цьогорічного сезону майже 100 колишніх безробітних знайшли роботу на «Агроспецпроект» та працевлаштовані», – повідомила директор міськрайонногоцентру зайнятості Людмила Павліченко. Водночас на цьому підприємстві більшість безробітних за сприяння центру пройшли стажування, професійне навчання та підвищили свою кваліфікацію.

На цей час найпопулярнішими вакансіями Золотоніщини, які пропонують місцеві роботодавці до укомплектування є – оператори виробничої дільниці, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, укладальники-пакувальники готової продукції, сімейні лікарі та молодша медична сестра.

 За інформацією Золотоніського МРЦЗ

Автор статті