Знайомство з діяльністю черкаських підприємств допомагає у пошуку роботи

logoТісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам.

«З метою надання допомоги незайнятому населенню у підборі роботи, а роботодавцям – у пошуку для них спеціалістів, які здатні якісно та своєчасно виконувати завдання, з початку цього року проведено 58  ярмарок вакансій та дні відкритих дверей на черкаських підприємствах ПАТ «Юрія», ПРаТ «Фрау марта», ПРаТ «ЧШК», ДП НВК «Фотоприлад», ТОВ «ШАБ» Альтком», ВЧ 9930 «Оршанець», ПАТ «Графія України», Головне управління національної поліції у Черкаській області, ТОВ «Група Венето», ТОВ «Світ ласощів» та інші. До цих заходів долучилися майже 1 800 безробітних», – повідомила директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

На заходах інформаційного характеру представники підприємств ознайомлюють учасників з графіком роботи, умовами оплати праці, основними обов’язками, розповідають про місця майбутньої роботи,  функціональні обов’язки на тій чи іншій вакантних посадах,  а також надають вичерпні відповіді на питання, які виникають в ході спілкування.

За інформацією Черкаського МЦЗ

Автор статті