«Зміни в медицині будуть лише за вашої допомоги», – Ярослав Березань медпрацівникам області

IMG_5732Фахівці медичної галузі Черкащини сьогодні приймають вітання з нагоди професійного свята. З цієї нагоди медпрацівників краю відзначали нагородами та грамотами в обласній філармонії. Подякував медикам за щоденну невтомну працю і заступник очільника області Ярослав Березань.

IMG_5706 IMG_5711 IMG_5715 IMG_5722– Від імені голови Черкаської обласної державної адміністрації вітаю вас із сьогоднішнім святом, – зауважив Ярослав Григорович. – Передовсім, щиро вдячний кожному за вашу повсякденну роботу. Ви, не зважаючи на ті непрості умови, у яких зараз перебуває медична галузь усієї країни, продовжуєте виконувати свій професійний та людський обов’язок – рятуєте життя та здоров’я черкащан. Наша область може по праву пишатися якістю надання медпослуг. Адже вона одна з найкращих у країні. І до цього причетні саме ви, лікарі, медичні сестри, управлінці. Ми ж з боку обласної влади й надалі будемо підтримувати ваші ідеї та починання. Завдяки ініціативі медиків уже створюється мережа діагностичних центрів, збільшується парк швидкої допомоги, впроваджується інформатизація медичних закладів. І це лише мала частина майбутніх перетворень!

IMG_5713IMG_5735За сумлінне виконання своїх обов’язків медиків Черкащини нагородили почесними відзнаками. Зокрема, відзнаками Черкаської облдержадміністрації «Холодний Яр».

??????????????????????????????? ???????????????????????????????На святі також нагородили переможців Всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги «Сумські медичні ралі – 2017». Зокрема фельдшерів, водіїв та медиків бригад екстреної медичної допомоги, а також студентів фельдшерського відділення Черкаської медичної академії, які брали участь у змаганнях. Завдяки успішному виступу нашої команди в Сумах, наступного року «Медичні раллі» прийматиме вже Черкащина.

Автор статті