Житлову субсидію отримує більше 257 тисяч родин Черкащини

383523907Планові показники області з охоплення населення Програмою житлових субсидій виконано на 166 %, тож житлову субсидію отримують 257,4 тис. сімей. У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації наголошують, що органи соцзахисту області продовжують приймати заяви на призначення субсидій.

На цей час до органів соціального захисту населення області надійшло 200 тис. заяв для призначення субсидії за новим порядком. Окрім того, 65 тис. сімей субсидії призначаються автоматично. Вже опрацьовано 260,8 тис. справ (98,4%). Також у зв’язку з підвищенням тарифів проводиться автоматизований перерахунок діючих субсидій.

У Департаменті нагадують, житлова субсидія – це допомога, яка надається державою з коштів бюджету родинам чи одиноким громадянам, у яких сукупна сума витрат на комунальні послуги перевищує встановлений державою відсоток щомісячного доходу. З 1 травня 2015 р. діє спрощений порядок призначення субсидій, відповідно до якого субсидія призначається на 12 місяців. Субсидію мають змогу отримати навіть сім’ї, у власностi яких є бiльш, нiж одне помешкання. Не впливає на визначення права на призначення субсидії наявність заборгованості з оплати за комунальні послуги. Фахові консультації стосовно призначення субсидії нададуть кожному, хто звернеться до органів соціального захисту.

Автор статті