Жительці селища Чорнобай вручили нагрудний знак «Мати-героїня»

DSCN1082

Днями згідно Указу Президента України Петра Порошенка Ніна Тихонівна Черненко отримала нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня». Все своє трудове життя жінка працювала дояркою та свинаркою в місцевих господарствах та була нагороджена медалями I і II ступенів «Медаль материнства», повідомляють в Чорнобаївській райдержадміністрації.

– Звання матері найбільш шановане. Дякую Вам за те, що попри нелегкі будні, недоспані ночі, Ви дали дорогу в життя шістьом дітям. Бажаю Вам і родинам Ваших дітей, здоров’я, миру, довгих літ життя, уваги, тепла та радості від дітей та онуків,  – звернулася з вітальним словом заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик.

Привітати жінку з високою нагородою також приїхали голова селищної ради Алла Мірошниченко та голова Чорнобаївської ради ветеранів Віталій Момот. Поважні гості подякували Ніні Тихонівні за невтомну працю й належне  виховання дітей,  вручили їй квіти та подарунок. Мати-героїня з задоволенням поспілкувалася з гостями,  розповіла про свою велику родину та поділилася спогадами життя.

Автор статті