Жительці Чигиринщини вручили відзнаку «Мати-героїня»

1469019710_mati-geroyinyaБагатодітній матері з села Рацеве Чигиринського району, яка виховала в своїй родині п’ятьох дітей, Указом Президента України присвоєно звання «Мати-героїня». Тож днями голова Чигиринської РДА Володимир Клименко урочисто вручив Надії Головко Нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня».

1469019192_img_4631Вручаючи відзнаку, Володимир Андрійович привітав Надію Степанівну з отриманням державної нагороди та подякував за материнський подвиг. Побажав, щоб діти завжди тішили свою неньку увагою, добрим та щирим словом, віддаючи любов, з якою їх виростили та виховали.

Нагадаємо, Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених в установленому законодавством порядку. При цьому враховується вагомий особистий внесок матерів у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

За інформацією Чигиринської РДА

Автор статті