Жительку Чигиринщини вітали зі столітнім ювілеєм

1447920342_img_0480

100-річчя − таку поважну дату 17 листопада відсвяткувала жителька села Трушівці Катерина Яківна Вдовенко. Привітати ювілярку завітали представники влади району, а також головний лісничий ДП «Чигиринське лісове господарство» Сергій Перов, адже останні 12 років своєї трудової діяльності Катерина Яківна присвятила саме розвитку лісового господарства Чигиринщини. Про це повідомляють в Чигиринській райдержадміністрації.

Очільник Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання.

− Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження Незалежної Української держави. Сердечно вдячні  Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість, − говорить Володимир Клименко. − Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої».

Він додав, що коли позаду 100 років життя, важко описати його одним словом, бо воно – як книжка, яку гортати й гортати. Вона – одна із тих, кому Господь подарував цілу вічність. І найбільший секрет її довголіття у доброму серці, яке навіть через сотню літ не змогло зрозуміти, що таке злість і ненависть, бо за такий, некороткий відрізок часу, день за днем не втомлювалося любити.

Автор статті