Жителі Черкас сплатили понад 1,3 млрд грн. податків

дфсс

За десять місяців платники міста Черкаси до бюджетів всіх рівнів сплатили понад 1 млрд 337 млн грн. податків і зборів, з яких понад 665,4 млн грн. отримав місцевий бюджет. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, зведений бюджет додатково отримав 285,5 млн грн. про це повідомляють в ДПІ м. Черкаси.

− Найбільшу питому вагу у надходженнях до зведеного бюджету займають податок на доходи фізичних осіб – 493,79 млн грн., тобто 37% від загальної суми надходжень, податок на додану вартість – 349,77 млн грн. та податок на прибуток – 162,4 млн грн., − повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Також, за вказаний період платники м. Черкаси сплатили 55,5 млн грн. військового збору, з яких у жовтні надійшло 5,8 млн грн. Крім того, черкаські страхувальники сплатили майже 1 млрд 214 млн грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з яких у жовтні надійшло майже 133 млн грн.

− Завдяки реформуванню податкової системи цьогорічні надходження податків до бюджету мають позитивну тенденцію. Як наслідок, і держава, і місцеві громади отримують необхідні кошти для реалізації соціально – економічних програм, − зазначив Антон Царюк.

Автор статті