Жодних рішень для молоді без молоді: в Мінмолодьспорту шукають кращі практики молодіжної роботи

DSC_0578

У 2017 році Міністерство молоді та спорту України за підтримки ПРООН ініціювало проект щодо збору найкращих практик молодіжної роботи в країні. Вчора ж відбулася презентація «Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні — 2017».

Мета проекту – сприяти подальшому поширенні ефективного досвіду українських міст та громад щодозалучення молоді до процесу прийняття рішень, розширення можливостей молодих людей адвокатуватиреформи та розвитку їхніх компетентностей і навичок задля розбудови майбутнього, якого вони хочуть.

Як відзначив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, даний конкурс має на меті зібрати великі і малі історії успіху з усієї України, які демонструють цікаві і кориснімолодіжні ініціативи.

– Для Міністерства важливо підтримувати ініціативи, які можуть змінити життя молодих людей на краще. Це стосується не тільки рівня столиці, а й всієї країни. На сьогодні одна із важливихреформ, як відбувається в країні – це питання децентралізації, і ми як Міністерство працюємо над створенняммолодіжного простору на локальному рівні, – сказав Олександ Ярема.

Узагальнені результати планується використати також і для просування ефективних моделей участі молоді в децентралізації, зокрема під час парламентських слухань щодо молодіжної політики, які відбудутьсяв листопаді цього року.

За словами заступника Міністра, участь у Конкурсі надає можливість молодим людям продемонструвати те, скільки багато хороших і важливих справ можна робити на різних рівнях, об’єдную чизусилля влади і громадськості, створюючи нові ініціативи, залучаючи молодь.

Олена Урсу, керівник проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини, зауважила, що ще одним завданням Конкурсу є активізація громадської активності молодих людей.

Кожен бажаючий має змогу поділитися власним досвідом роботи з молоддю, заповнивши форму-заявку до 1 жовтня 2017 року за посиланням http://bit.ly/YothWorkUA

 

Автор статті