Жашківщину відвідали координатори обласного Центру допомоги учасникам АТО

imageНа Жашківщині днями відбулась зустріч координаторів обласного Центру допомоги учасникам АТО з районним.

Сюди прибули координатори обласного Центру Борис Резнік та Сергій Громико. Засідання провели під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Барабаша.

У районному Центрі постійно здійснюється прийом учасників АТО та членів їхніх родин, проводиться анкетування АТОвців, аналіз їхніх  проблем, та можливості термінового їх вирішення, здійснюється допомога в оформленні заяв та у зборі пакету відповідних документів, постійно надаються консультації з різних питань. Працівники центру постійно активно беруть участь в зборі продуктів харчування та різних речей  для відправки бійцям в зону АТО. Волонтери Центру відправляють продукти харчування та інших речей в зону АТО. За час роботи Центру допомоги учасників АТО волонтерами Жашківського району здійснено 9 поїздок на Схід України.

Під час засідання розглянули питання роботи Центру допомоги учасників АТО, соціального забезпечення учасників АТО, працевлаштування АТОвців, роботу військового комісаріату з учасниками АТО, їх медичне забезпечення. Учасники антитерористичної операції взяли активну участь в обговоренні питання про виділення земельних ділянок АТОвцям.

Провідний спеціаліст сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Жашківському районі Анатолій Кисіль зазначив, що станом на 04.05.2016 до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, як розпорядника земель сільськогосподарського призначення державної власності, учасниками АТО та членами сімей загиблих АТОвців подано 194 заяви на отримання у власність для ведення особистого селянського господарства земельних ділянок на території Жашківського району. Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області задоволено 174 заяви учасників АТО та надано дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на площу 346,8416 га. Наразі землевпорядними організаціями Жашківського району на безоплатній основі ще для 27  учасників АТО здійснюється підготовка пакетів документів до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області на отримання у власність земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.

 

За інформацією Жашківської райдержадміністрації

Автор статті