Землевпорядники області розглянули майже 101 тисячу заяв із ведення кадастру

Банер 11Державні кадастрові реєстратори Черкащини з початку 2016 року опрацювали 100 953 звернення із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). Про це інформують в ГУ Держеокадастру у Черкаській області.

Територіальні органи землевпорядної служби в Черкаській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) 34 656 земельних ділянок. Значна кількість таких ділянок розташована в Черкаському (4 651), Чорнобаївському (3 105), Жашківському (2 799) та Шполянському (2 466) районах.

Найбільш затребуваною послугою у сфері земельних відносин залишається надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Усього цього року працівники Держгеокадастру Черкащини видали 60 967 витягів із ДЗК. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Золотоніському (5 466 витяги), Уманському (5 042) й Чорнобаївському (4 900) районах.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини опрацювали 2 898 заявок стосовно внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них). Видали 2 432 відомості з ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси ЦНАПів на території Черкащини й графік роботи державних кадастрових реєстраторів розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.

Автор статті