Землевпорядники Черкащини зарезервували 2,7 тис га землі для учасників АТО

Земля2На території Черкаської області працівники Держгеокадастру зарезервували для учасників антитерористичної операції 331 масив загальною площею 2 714,77 га. Найбільше такої землі в Городищенському (427 га), Чорнобаївському (324), Корсунь- Шевченківському (267 га), Лисянському (235 га) та Маньківському (227 га) районах.

Зарезервовані на Черкащині землі можуть бути використані для різних потреб. Із загальної кількості значна частина землі – 292 масиви загальною площею 2,5 тис. га – призначено для ведення особистого селянського господарства. Для садівництва в запасі для АТОвців є 12 земельних ділянок загальною площею понад 104 га. Майже 87 га земель призначені для будівництва житлових будинків і господарських споруд.

Фахівці територіальних органів землевпорядної служби Черкаської області продовжують роботу з пошуку земель для надання у власність АТОвцям і сім’ям загиблих воїнів, співпрацюючи із органами місцевого самоврядування та райдержадміністраціями.

На офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в графічному атласі  розміщена інформація про вільні ділянки, з якою можуть ознайомитися військовослужбовці. Також у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їхніх сімей» опублікована покрокова схема дій для допомоги в отриманні земельних ділянок.

Довідка:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті