Землевпорядники Черкащини надали адмінпослуг на 2,2 млн грн

bgtop000

У Черкаській області за вісім місяців 2015 року спеціалісти землевпорядної служби надали громадянам 40,7 тис платних адміністративних послуг на суму 2 млн 274 тис грн. Ці кошти спрямовано до Державного бюджету України, повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

Найбільша кількість запитів, а це 38,6 тис звернень, стосувалася відомостей із Державного земельного кадастру, яких за звітний період в управлінні надали на  2 млн 44 тис грн. Також спеціалісти здійснили  понад тисячу виправлень технічної документації у відомостям ДЗК, допущених не з вини відомства, на суму 170,7 тис грн.

Серед послуг, що не потребують оплати, найбільше звернень стосувалося державної реєстрації земельних ділянок та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

У Держгеокадастрі нагадують, що з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послу, які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. На Черкащині діє 26 ЦНАПів.

Автор статті