Здійснюється перевірка розтрати державним підприємством рибної продукції

razved1Прокуратурою області, за результатами вивчення стану законності використання бюджетних коштів державним підприємством, «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом розтрати рибної продукції у загальній кількості майже 60 тис. кг шляхом зловживання службовим становищем службовими особами вказаного підприємства, внаслідок чого державі спричинено збитків на 570 тис. грн.

Здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Хід  розслідування взято на контроль керівництвом прокуратури області.

На цей час слідство у кримінальному провадженні триває, по його завершенню прокуратурою буде прийнято остаточне рішення в межах чинного законодавства.

 За інформацією прес-служби  прокуратури Черкаської області

Автор статті