Завтра Черкащину відвідає Олександр Квіташвілі

5511829_02 лютого Черкащину відвідає Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі. Візит запланований у рамках підтримки третього туру імунізації проти поліомієліту. Міністр побуває у дитячій міській поліклініці № 3 та поспілкується з журналістами, повідомляють в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.

Під час зустрічі з Олександром Квіташвілі йтиметься про поліомієліт та загрози, які він несе, ситуацію в країні зі спалахом поліомієліту, перебіг третього туру вакцинації, вакцину та її якість, а також рекомендації експертів у контексті захворюваності на грип та ГРВІ.

Участь у прес-конференції також візьмуть заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко, керівник управління охорони здоров’я ОДА Михайло Лобас, начальник відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Управління Наталя Лакуста, міжнародний радник ЮНІСЕФ з питань охорони здоров’я та харчування в надзвичайних ситуаціях Драгослав Попович, а також координатор команди ВООЗ із реагування на спалах поліомієліту Денніс Кінг.

По тому для представників ЗМІ від Радіо Свобода стартує тренінг «Поліомієліт: захист дітей і роль ЗМІ».

Прес-конференція триватиме з 12.00 до 12.40. Тренінг – із 13.00 до 14.00. Місце проведення прес-конференції: прес-центр Черкаської обласної державної адміністрації, 3 поверх, каб. 318 (бул. Шевченка, 185). Додаткова інформація щодо заходу за тел. 37-93-39 (Ірина Гришко).

Автор статті