Завершив роботу Всеукраїнський симпозіум народного мистецтва «Холодний Яр»

1531738214_2_3Днями у Чигирині відбулося урочисте закриття Всеукраїнського симпозіуму народного мистецтва «Холодний Яр».

Кожного року, кращі майстри-умільці з усієї України приїздять на Чигиринщину. Ось і цього року протягом двох тижнів вони працювали в козацькій столиці. Чигиринці та гості міста мали змогу побачити чарівні сюжети картин, неповторний петриківський розпис, унікальні вироби з соломки та інші витвори мистецтва, створені руками майстрів.
Директор Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Шабатін також відвідав захід,подякував майстрам за прекрасні роботи та побажав творчих успіхів, нових злетів і досягнень в ім’я нашої України.1531738278_8

Привітав учасників симпозіуму і голова Координаційної Ради Національних творчих спілок України Євген Шевченко, який вручив посвідчення новоприйнятим членам спілки. 1531738307_3

Учасників Всеукраїнського симпозіуму народного мистецтва «Холодний Яр» нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та грамотами обласної ради за особистий внесок у відродження національної культури, популяризацію та збереження народних промислів, розвиток традиційного народного мистецтва Черкащини.

Святкову атмосферу гармонійно доповнив концерт від народних колективів Чигиринщини.

За інформацією Чигиринської райдержадміністрації

Автор статті