Завершилися перші тренінги проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін»

12802749_171046029945962_1105243811074894513_nПерша серія тренінгів у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін» завершилась. Про це інформують в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Починаючи з 21 лютого, тренери Британської Ради в Україні працювали зі вчителями, яких відібрали за результатами відкритого конкурсу в Києві, а також Львівській, Волинській, Черкаській, Вінницькій, Чернівецький, Дніпропетровській та Херсонській областях. Загалом 138 вчителів отримали змогу ознайомитись із сучасними методиками викладання англійської мови та новими трендами у навчанні.

До кінця навчального року вчителі, що пройшли курс навчання та повернулись до шкіл, будуть працювати за новими методиками – проводити відкриті уроки та тренінги для своїх колег. Тренери Британської Ради будуть відвідувати навчальні заклади, в яких працюють «агенти змін», допомагати та спостерігати за їх роботою.

Вчителів, що покажуть найкращі результати запросять на другу тренінгову сесію, яка відбудеться в серпні. Її мета – поглиблення і вдосконалення отриманих знань, після чого «агенти змін» отримають статус повноцінних самостійних тренерів.

Автор статті