«Завдяки цій допомозі врятуємо здоров’я тисяч пацієнтів Черкащини», – Ярослав Березань

???????????????????????????????Уманська центральна районна лікарня поповнилася новим медичним обладнанням. Більше десятка кисневих концентраторів, сучасні тонометри, два електроліжка та ще чимало медичного устаткування відсьогодні поповнили фонд лікарні.

IMG_7454IMG_7478Надали таку гуманітарну допомогу на майже півмільйона гривень у рамках проекту «Умань ШАЛОМ» за підтримки Асамблеї національностей України. Це об’єднання народностей працює на теренах нашої країни уже п’ятий рік. Нині у співпраці з Сполученими Штатами Америки отримали гуманітарний вантаж, частину якого, окрім Уманщини, ще повезуть до лікарень Львівщини та Донеччини.

IMG_7447– Знаково, що саме в Умані ми проводимо частину нашої благодійної акції, – наголосив голова Асамблеї національностей України Ровшан Тагієв. – Це місто – багатонаціональне. Сюди з року в рік приїздить величезна кількість паломників. Тутешні медичні фахівці отримують високу оцінку своєї роботи та компетентності. Ми ж хочемо допомогти у їхньому забезпеченні якісним приладдям задля зручності та комфорту у повсякденній роботі. Наше завдання – піднімати медстандарти до європейського рівня.

???????????????????????????????Ровшан Тагієв додав, що Черкащина може й надалі розраховувати на таку міжнародну гуманітарну підтримку у медичній галузі. Поглибленню «медичної» співпраці допомагає й зацікавленість керівництва області. Зокрема, її очільника, наголосив Ровшан Тагієв.

IMG_7440– Будь-яка підтримка медичної галузі зараз вкрай важлива та коштовна, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань. – Наша країна переживає процес реформування, у медичній галузі зокрема. На Сході тривають бойові дії. Втім, не зважаючи на складності, ми намагаємося приділяти увагу нашим медзакладам. Докладаємо максимум зусиль, аби оновлювати фонд медичного обладнання як за бюджетні кошти, так і завдяки залученню міжнародної гуманітарної підтримки. Отримана сьогодні допомога є ще одним кроком до підвищення якості надання медичних послуг пацієнтам.

IMG_7453Уманська ЦРЛ у майбутньому має стати центром госпітального округу. Тож наразі в області працюють над тим, аби максимально наблизити якісні медичні послуги до пацієнтів не тільки Уманщини, а ще декількох ближніх районів. Крім того, ведеться активна робота з відкриття філіалу обласного кардіодиспансеру в Умані. Нині ведуться перемовини з МОЗом щодо придбання ангіографу на умовах співфінансування, триває підготовка приміщення.

???????????????????????????????

Автор статті