Затримано автомобіль, в якому перевозили алкоголь без належних документів

???????????????????????????????Співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області  у тісній взаємодії з УДАІ УМВС в Черкаській області, в рамках спецоперації «Акциз-2015», спрямованої на детінізацію ринку обігу підакцизних товарів, здійснюють відпрацювання території обслуговування щодо можливих порушень вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» від 19.12.95 № 481/95‑ВР.

Так, днями в ході проведення спільних заходів правоохоронцями на 121 км автошляху Бориспіль-Запоріжжя,  поблизу м. Золотоноша, для перевірки було зупинено автомобіль «Opel Astra», за кермом якого перебував 32-річний житель м. Черкаси. Під час перевірки в салоні автомобіля було виявлено 37 п’ятилітрових пластикових ємностей, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту.

За результатами огляду транспортного засобу складено протокол, яким з незаконного обігу виучено майже 200 літрів водно-спиртової суміші невідомого походження орієнтовною вартістю 5,4 тис. гривень.

Наразі тривають заходи щодо проведення експертних оцінок фахівців вилученої підакцизної продукції, встановлюються шляхи походження та канали збуту незаконно виготовлених горілчаних напоїв.

 

Оперативники фіскальної служби просять громадян обов’язково інформувати  про відомі факти незаконної реалізації неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, або незаконного ввезення нафтопродуктів, скрапленого газу через державний кордон України та їх подальшого обігу на внутрішньому ринку. Чекаємо повідомлень у письмовій формі за адресою: 18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, або за номером телефону чергової частини: (0472) 339-195.

Автор статті