Заступник очільника області ознайомився зі станом медицини Городищини

З проблемами медичної галузі Городищенського району ознайомився заступник голови ОДА Юрій Лесюк. Він днями з робочим візитом разом з начальником обласного управління охорони здоров’я Ларисою Кошовою побував з робочим візитом на Городищині.

Зокрема, побували в Черкаському обласному кордіоревматологічному санаторії «Городище». Він спеціалізується на реабілітації дітей із серцево-судинними захворюваннями. Головний лікар оздоровчого закладу Галина Сівець детально ознайомила з роботою санаторію. Гості оглянули палати, їдальню, актовий зал, лікувальні кабінети, творчі майстерні. Також відвідали «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Обговорили низку важливих та актуальних питань медичних установ, проаналізували стан мережі, кадрові, матеріально-технічні, фінансові ресурси закладів.

Важливим питанням стало вирішення подальшої експлуатації незавершеного будівництва хірургічного відділення центральної районної лікарні у Городищі. Його почали будувати у 1990 році, а у квітні 2016 року фасадна стіна 5-поверхової будівлі зазнала руйнувань. З несучою стіною зруйнувалися і міжповерхові перекриття.

На завершення огляду керівники району та області подякували медичним працівникам за нелегку, відповідальну і самовіддану працю. Наголосили, що надання якісних медичних послуг населенню району, запровадження медичної реформи – це спільна справа і медичних працівників, і керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району.

За інформацією Городищенської РДА

Автор статті