Зарплатну заборгованість Смілянської МСЧ планують погасити за рахунок держсубвенції

vrachВ області комісійно з’ясують точний розмір заборгованості з виплати заробітної плати робітникам Смілянської медико-санітарної частини №14. Борг гаситимуть завдяки спеціально розподіленій медичній субвенції на Черкаську область. На цьому наголосив заступник очільника області Ярослав Березань під час сьогоднішньої наради.

Загалом на область з держбюджету виділили понад 33 млн грн нерозподіленої медичної субвенції. Перерозподіл нерозподіленої медичної субвенції затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 823.

20171127_143742– Ці кошти спрямують на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, – пояснив посадовець. – Частину субвенції нашій області спеціально передбачили для погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам Смілянської МСЧ № 14. Визначати точний розмір заборгованої працівникам зарплатні встановлюватимемо комісійно разом з представниками медсанчастини, аби не допустити маніпуляцій. Проведення цієї роботи насамперед в інтересах самого медзакладу. Водночас, завдяки розподіленій субвенції, встановлюватимемо розмір видатків на функціонування закладу до кінця року. Цю роботу треба провести оперативно. Тож засідання комісії відбудеться уже найближчими днями.

 

Автор статті