Зараз правильний час і місце для інвестування – Президент запросив американський бізнес в Україну

5f0f58fad62766feead0de55d2b851cc_1474290881_extra_largeПрезидент Петро Порошенко у Нью-Йорку зустрівся з представниками бізнесу США. Глава держави подякував Американсько-Українській Діловій Раді за її підтримку розвитку сильних і плідних ділових зв’язків між двома країнами за останні 20 років.

«Бажаю, щоб в один прекрасний день заголовки в газетах про Україну були не про обстріли на Донбасі, але про можливості для міжнародного бізнесу на сході Україні, в тому числі в українському Криму», – зазначив Президент. Він наголосив, що незважаючи на триваючу агресію з боку РФ, Україна продовжує працювати над укріпленням економіки, посиленням обороноздатності, боротьбою з корупцією.

«Моєю місією, як Президента, є боротьба з корупцією. Мій головний пріоритет – допомогти Україні позбутися корупційних схем, практик і культури», – зазначив Петро Порошенко. Президент нагадав, що в Україні було започатковано систему електронних закупівель ProZorro, яка дозволила вже заощадити сотні мільйонів бюджетних коштів та запобігти корупційним злочинам, проводиться реформа енергетичної системи. Глава держави наголосив, що також було стабілізовано макрофінансову ситуацію, очищено банківську систему.

Окремо Президент звернув увагу на початок реформи судової гілки влади задля викорінення корупції із судів, яка перешкоджає роботі бізнесу.

Глава держави зазначив, що нещодавно була створена Національна інвестиційна рада України, робота якої спрямована на напрацювання пропозицій задля подолання ключових перешкод для інвестування в Україні. Президент представив нового секретаря ради Бориса Ложкіна.

Глава держави зазначив, що інвестори відкривають для себе український ринок і користуються наявними можливостями для розвитку своїх виробництв в Україні. Зокрема, він нагадав про запуск промислового вантажного комплексу американської компанії Bunge в Україні. «Ми зараз розпочинаємо реалізацію великої програми приватизації», – наголосив Глава держави.

«Зараз правильний час і місце для інвестування в Україну», – зазначив Петро Порошенко.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті