Запрошуємо на XII Київську міжнародну книжкову виставку

logo1Із 19 по 22 травня пройде ХІІ Київська міжнародна книжкова виставка. Захід має на меті об’єднати видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів усієї України.

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці широко буде представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. У «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, майстер-класи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Під час виставки традиційно відбудеться: Благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен бажаючий має змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу нашої країни.

Проведення міжнародної книжкової виставки має на меті утвердження в суспільстві престижу української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, налагодження співпраці між вітчизняними та зарубіжними видавцями та книгорозповсюджувачами, сприяння розвитку виставкової діяльності, посилення її впливу на науково-технічне та технологічне оновлення вітчизняного виробництва видавничої продукції, як єдиного в Україні виставкового заходу загальнодержавного рівня.

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Державне підприємство «Український дім».

Вхід вільний. Виставка працюватиме 19-22 травня з 10.00 до 19.00. в Українському Домі на  Європейській площі за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 2.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!

Умови участі та заявки друкуйте з офіційного сайту виставки www.bookexpo.in.ua

Автор статті