Запрошуємо на Київську виставку до Дня знань

загружено

Із 27 по 30 серпня ц.р. за сприяння Державного комітету телебачення і радіомовлення України в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня знань.

Програма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок. Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві.

Традиційно, у рамках книжкової виставки-ярмарку проводиться Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій вагомий внесок по забезпеченню дитячих будинків і шкіл-інтернатів новими книгами.

Під час проведення виставки-ярмарку відбудеться «Фестиваль морозива» – світо солодощів і розваг, на якому дітлахи та їх батьки зможуть поласувати смачним морозивом.

У програмі фестивалю: творчі майстер-класи для дітей, розважальні атракціони, аквагрим, інтерактивний ігровий майданчик, та багато інших цікавих подій.

У зв’язку з вищевикладеним, рекомендуємо взяти участь у Київській книжковій виставці-ярмарку з метою представлення виданих в області книг.

Експонування на виставковому заході різножанрової літератури обласних видавничих організацій дозволить відвідувачам і гостям виставки ознайомитися не лише з книгами, але й з соціально-економічними здобутками регіону, його культурно-мистецькою спадщиною.

З додаткових питань, зокрема щодо умов участі та місця проведення виставкового заходу, звертатись за тел.: (044) 455-75-14, або електронною поштою seva@welding.kiev.ua.

Більш детальну інформацію, заявки на участь у виставці, проведення заходів можна знайти, перейшовши за посиланнямhttp://www.bookexpo.in.ua.

Автор статті