Запрошуємо на Київську міжнародну виставку «Книжкові контракти»

1112201553Запрошуємо до участі у VII Київській міжнародній книжковій виставці «Книжкові контракти», яка традиційно відбудеться з 15 по 18 грудня 2016 року в Українському Домі на Європейській площі, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

На виставці буде широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання – художню, наукову, дитячу, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Різдвяна вітальня», де усі зацікавлені поспілкуються як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. Тут щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, художні автограф-сесії.

До дня Святого Миколая запланована цікава розважальна програма для дітей.

Традиційно, в рамках книжкової виставки-ярмарку проводиться Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій вагомий внесок по забезпеченню дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами.

Відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України».

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!

За інформацією Держкомтелерадіо України

Автор статті