Законність проведеного тендера для перезарядки «Терагаму» перевірять

onko 2Контролюючі органи проведуть аудит законності відповідних торгів. На цьому наголосив головний лікар «Черкаського обласного онкодиспансеру». За словами Віктора Парамонова, офіційні звернення вже подані. Зокрема, до Служби безпеки України в Черкаській області, управління протидії злочинності у сфері економіки Національної поліції України в Черкаській області, Державної фінансової інспекції в Черкаській області, а також обласного відділення антимонопольного комітету в Черкаській області.

– Ми тримаємо на особливому контролі це питання, тож звернулися до контролюючих органів із метою перевірки законності та правильності проведених тендерних процедур, а також законності ціноутворення державним підприємством-переможцем торгів «Ізотоп», – зазначив Віктор Парамонов. – Між тим, зв’язалися також із миколаївськими колегами, аби з’ясувати технічні характеристики тамтешнього апарату й особливості проведення їхнього тендера кілька років тому. Адже у ЗМІ з’явилася інформація про здійснення схожої роботи з перезарядки такої ж гамма-терапевтичної установки у квітні 2014 року за значно нижчими цінами.

Віктор Володимирович наголосив, що оскаржити результати міжнародного тендера, який завершився 29 квітня, можна до 16 травня.

– Лише з цієї дати КЗ «Черкаський обласний онкодиспансер» має право підписувати договір із компанією-переможцем, – підкреслив лікар-онколог.

Зауважимо, на тендер подали свої пропозиції три компанії: УДВП «Ізотоп», ТОВ «Укрізотопсервіс» і ПНВП «Кобальт-Сервіс». В Україні лише вони мають ліцензію на ввезення, продаж, заміну та захоронення джерел іонізуючого випромінювання. Державне ж підприємство «Ізотоп» запропонувало кращу ціну – 6 995 300 грн.

 

Автор статті