Зайнятість молоді: цьогоріч майже 11 тисяч осіб знайшли роботу через ОЦЗ

po-proforientacii-molodezhiЗа сприяння Черкаської обласної служби зайнятості з початку поточного року знайшли роботу 10 960 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.

Профорієнтаційними послугами було охоплено майже 27,6 тис. безробітних з числа молоді.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності, державною службою зайнятості здійснено професійне навчання  на замовлення роботодавців 1 836 безробітних у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучили 2 119 осіб з числа молоді (21,5% загальної кількості залучених безробітних). Роботи організовувалися по наступних напрямках: допомога сім’ям учасників АТО, супровід інвалідів по зору, роботи на об’єктах соціальної сфери, меліоративні роботи, впорядкування місць поховань, роботи в архівах з документацією.

Станом на 1 листопада 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 4,2 тис. осіб, що на 9,4% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 3 тис. осіб, що на 8,6 % менше ніж на відповідну дату минулого року.

За інформацією відділу статистики та прогнозування обласного центру зайнятості

 

Автор статті