Загиблому бійцю зі Звенигородщини відкрили меморіальну дошку

DSCN2836Днями у Шевченківському навчально-виховному комплексі  відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки випускнику навчального закладу, загиблому в зоні АТО Сергію Дядченку.

У заходах взяли участь родина загиблого Героя, керівництво району, побратими-учасники АТО, волонтери, школярі та вчителі закладу, жителі села.

Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України та висловили слова щирої вдячності мамі Сергія, яка виростила та виховала сина-патріота.

DSCN2830Сергій Петрович Дядченко народився 23 вересня 1979 року у Киргизії в смт. Токтогуль Таласької області. Сім’я Дядченків переїхала до України в село Шевченкове, де Сергій навчався.

З 23 листопада 1997 по 12 березня 1999 року Сергій проходив строкову військову службу у Збройних силах України на посаді старшого навідника, потім командира гармати та командира відділення.

З 15 травня 2014 року по 18 травня 2015 року служив добровольцем у Кіровоградському 34 батальйоні. Після звільнення зі служби проживав у Черкасах. У 2016 році Сергій підписав контракт з в/ч В 5912 міста Черкаси (Черкаський автобат).

30 червня 2017 року сержанту Дядченку присвоєно звання старший сержант.

Загинув Сергій  Дядченко 1 липня поблизу села Піски Донецької області, підірвавшись на міні.

 

За інформацією Звенигородської райдержадміністрації

 

 

Автор статті