Захворюваність на ГРВІ та грип в області поступово знижується

494В області на грип та застуду з 28 січня до 4 лютого захворіли більше 13 тисяч осіб або 1 % від загальної кількості населення. Про це повідомляє обласна санітарно епідеміологічна служба.

З початку епідсезону станом на 5 лютого в області захворіло 112 340 осіб, а це складає 9 % від загальної кількості населення. Серед тих, хто занедужав на застуду чи грип – більше 5-ти тисяч дітей до 17 років (40,4%). Госпіталізовані 1 336 осіб (10,2% від числа захворілих).

На Черкащині рівень захворюваності поступово знижується, проте перевищення епідемічного порогу лишається на рівні 13,8 %. Епідемічний поріг перевищений у 12-ти районах: Чорнобаївському, Золотоніському, Шполянському, Маньківському, Катеринопільському, Уманському, Черкаському, Смілянському, Городищенському та Тальнівському районах, а також у Черкасах – 4,5% і Ватутіному – 3,9%.

За цей період зареєстровано 4 лабораторно підтверджених летальних випадки від ускладнень вірусу грипу А(H1N1-пандемічний): м.Умань, Маньківський, Тальнівський, Черкаський райони.

 

ДО ТЕМИ:

 

З початку епідсезону в краї проти грипу щепилися 3,5 тисячі осіб, що становить лише 0,3 % від загальної кількості населення та 17,6 % тих, кому показана вакцинація.

 

Автор статті