За втручання Черкаської місцевої прокуратури територіальній громаді повернуто земельну ділянку вартістю майже 800 тис. грн

3bea7ec8b78bb3975c5b6cfea4c73df3Як повідомлялося раніше, Черкаською місцевою прокуратурою до господарського суду Черкаської області подано позовну заяву в інтересах держави в особі Черкаської міської ради до одного з товариств міста Черкаси про повернення до власності територіальної громади міста Черкаси земельної ділянки, площею 0,14 га та вартістю майже 800 тис. грн, яка, починаючи з 25.01.2017, перебувала в користуванні товариства без достатніх правових підстав.

Лише після порушення господарським судом Черкаської області провадження по справі вказану земельну ділянку повернуто Черкаській міській раді та внесено відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про припинення права товариства на користування нею.

Враховуючи добровільне виконання вимог прокурора, Черкаською місцевою прокуратурою подано до суду клопотання про припинення провадження у справі у зв’язку з відсутністю предмету спору.

Ухвалою господарського суду Черкаської області клопотання прокурора задоволено, провадження у справі припинення.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Автор статті