За тиждень Держекоінспекція перевірила майже 250 партій вантажів

1456479371Пости екологічного контролю області з 19 лютого і до сьогодні перевірили 248 партій вантажів загальною вагою 7,068 тис. тонн. Про це інформують в Державній екологічній інспекції в Черкаській області.

Зокрема, працівники екоінспекції здійснили екологічний контроль 34 партій вантажів вагою 1,575 тис. тонн, радіологічний контроль 214 партії вагою 5,493 тис. тонн. Також перевірено 245 одиниць транспортних засобів, зокрема 155 – автомобілів, 42 – залізничних вагона, 48 – контейнерів.

Під час здійснення екологічного та радіологічного контролю вантажів на ПЕК «Черкаси – Південний» виявили факт порушення перевізником вантажів природоохоронного законодавства, а саме порушення правил застосування та зберігання хімічних речовин. За цим фактом особу оштрафували на 51 грн. Кошти сплачені в повному обсязі.

В екоінспекції області відзначають, що фактів незаконного завезення відходів, небезпечних хімічних речовин, радіоактивних речовин, ядерних матеріалів, радіаційно забруднених транспортних засобів та вантажів з інших держав на територію області не виявлено.

За інформацією Державної екологічної інспекції в Черкаській області

Автор статті