За тиждень автодорожники ліквідували понад 2500 кв м аварійної ямковості на дорогах Черкащини

yamochnij-remont-dorog-421903bЗ початку 2017 року на автомобільних дорогах загального користування області підрядними організаціями Служби автомобільних доріг у Черкаській області проводиться аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття.

Через різкі добові перепади температур та опади на автодорогах області утворюється руйнування дорожнього покриття.

Наразі автодорожники Черкаської області ремонтують проблемні ділянки автодоріг з найбільшою інтенсивністю руху, де є загроза безпеці дорожнього руху.

З 26 лютого по 3 березня 25 бригад підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області ліквідували понад 2500 кв м аварійно-небезпечних ям. Ямковий ремонт проведено на автодорогах загального користування у всіх районах області та на трасах міжнародного і державного значення.

З початку 2017 року автодорожники ліквідували 4938 кв м аварійної ямковості на автошляхах Черкащини. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме і надалі.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що основна мета проведення аварійного ямкового ремонту – забезпечити безпечний проїзд дорогами загального користування. Це тимчасовий захист, який дозволяє захистити асфальтобетонне покриття від подальшого руйнування та забезпечує безпечний проїзд автотранспорту.

Прес-служба САД у Черкаській області

Автор статті