За сім місяців легалізували працю 3 тисяч черкащан

1391856368

У Черкаській області працівники фіскальної служби за сім місяців провели 256 перевірок з питань повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб, у ході яких встановили 3005 випадків використання незареєстрованих найманих працівників. Крім того 203 черкащан, що провадили діяльність без реєстрації, взято на облік як приватних підприємців із сплатою 40,8 тис. грн. податків.

Донараховано 4 млн 107 тис грн податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 641,5 тис грн ПДФО. Також легалізовали 5 млн 596 тис грн доходів та донараховано 839,4 тис грн податку на доходи фізичних осіб. Тож з початку року до місцевих бюджетів надійшло 768,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб, державний бюджет отримав 256,3 млн грн  цього податку.

У фіскальній службі нагадують роботодавцям, що згідно статті 24 Кодексу законів про працю України, працівник  не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Також ГУ ДФС у Черкаській області нагадує працівникам про можливість повідомити про порушення законодавства про працю та податкового законодавства за номером спеціальної гарячої лінії (0472) 33-91-34. За цим же номером працює спеціальна гаряча ліня для внутрішньо переміщених осіб (з питань оподаткування та підприємницької діяльності).

 

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті