За січень легалізовано 3 млн грн доходів не оформлених працівників

деньгаУ січні виявили 631 робітника, що працювали без оформлення трудових відносин та без сплати податків та легалізували 2934 тис. грн доходів. У результаті донараховано 528,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 44 тис. грн військового збору та 645,5 тис. грн єдиного внеску. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 1,3 тис. грн податків, 7 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність, повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області.

За січень провели 4 перевірки з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 139,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 47,1 тис. грн ПДФО.

У результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 38 роботодавців. Таким чином бюджет отримав додаткових 16,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Також звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 46,8 тис. грн заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасило зарплатні борги перед працівниками одне з підприємств державної форми власності на загальну суму 26 тис. грн.

Автор статті