За порушення земельного законодавства в області протягом вересня нарахували понад 400 тис. грн шкоди  

190220_08-07-18499Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області у вересні провели 43 розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства. Загальна сума склала майже 412 тис. грн. Добровільно порушники законодавства сплатили 657 323 грн, куди ввійшли й розрахунки за попередні місяці.

Усього у вересні за результатами перевірок складено 134 акти перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства землекористувачами, власниками земельних ділянок, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин.

Державні інспектори виявили 57 порушень, видали стільки ж приписів на усунення порушень і притягнули до адміністративної відповідальності порушників. Також розглянуто 60 постанов про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 11 883 грн.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області постійно контролює дотримання земельного законодавства користувачами.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Автор статті