За півроку в фіскальній службі області провели 95 службових розслідувань

дфсАби попередити вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень за півріччя цього року проведено 596 профілактичних заходів, зокрема 95 службових розслідувань і перевірок, в результаті яких керівництву державних податкових інспекцій області внесено 59 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 56 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 17 звільнено з органів ДФС. 21 працівникові винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.

До органів прокуратури направлено 12 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За даними матеріалами відкрито 2 кримінальні провадження стосовно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, 1 працівнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Матеріали кримінального провадження направлені до суду. Відносно 2 працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення, та яких, судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Також задокументовано 2 факти передачі громадянами неправомірної вигоди працівникам фіскальної служби. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінальних правопорушень та розпочато 2 кримінальні провадження. Трьом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Крім того військовою прокуратурою Черкаського гарнізону та Управлінням ГУ Національної поліції в Черкаській області направлені до суду Черкас три обвинувальні акти відносно осіб, які вчинили кримінальне правопорушення.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті