За місяць Держгеокадастр Черкащини продав права оренди майже двохсот гектарів землі

-faylyi (2)У листопаді Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області на земельних торгах продало права оренди 15-тьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Вони розташовані в Лисянському, Драбівському, Чигиринському й Жашківському районах. Загальна площа наділів становить 194,7 га, повідомляють в ГУ Держгеокадастру в області.

За користування цією землею до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме 373 тис. грн, що на 57 тис. більше від стартової ціни (316 тис. грн).

Серед виставлених на продаж ділянок найбільше зросла в ціні земля площею 7,3 га в адмінмежах Скибинської сільської ради Жашківського району, де стартова ціна збільшилася з 8% до 21% від її нормативної грошової оцінки (НГО): із 25,6 тис. грн до 67,2 тис. грн – у 2,6 раза.

У грудні заплановано дев’ять земельних аукціонів, де сільгоспвиробники боротимуться за права оренди теж п’ятнадцятьох земельних ділянок загальною площею 168,3 га.

Довідка:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні торги».

Автор статті