За дев’ять місяців аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на 46,6 млн грн

20964Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за січень-вересень 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 46,6 млн грн.

За результатами заходів, що їх вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 72 управлінські рішення. За підсумками державних фінансових аудитів виконано 75 пропозицій.

Правоохоронним органам передано матеріали 38 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 23 досудові розслідування та вручено 18 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій в яких виявлені порушення, у 20 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 243 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 48 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 7 посадових осіб звільнено із посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 998,6 тис. грн.

За інформацією Держаудитслужби України

Автор статті