За 7 місяців обласна служба зайнятості працевлаштувала майже 22 тисячі осіб

centr-zanjatostiЗа 7 місяців 2016 року обласна служба зайнятості працевлаштувала майже 22 тисячі осіб, які звернулися за пошуком роботи. Про це  під час наради «Про підсумки роботи обласної служби зайнятості за січень – липень 2016 року та основні завдання щодо підвищення ефективності обслуговування населення» повідомив  директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Григорій Григорович зазначив, що усього послугами служби зайнятості Черкащини  з початку року скористалося понад  67  тисяч громадян, з них майже 22 тисячі осіб отримали роботу. Професійне навчання проходили 5,8 тисяч осіб. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь  понад 10 тисяч осіб.  Завдяки одноразовій допомозі по безробіттю 144 особи відкрили  власну справу.

Для вирішення проблем зайнятості в області служба  активно співпрацює з органами влади та місцевого самоврядування, роботодавцями і профспілками. Наразі розширилось коло спілкування з громадськими організаціями та волонтерами у зв’язку з появою нових категорій, що потребують особливого соціального захисту (це вимушено переміщені особи та учасники АТО).

«Необхідність змін у роботі це вимоги часу. Тому, головним завданням для обласної служби зайнятості Черкащини є підвищення якості надання послуг всім, хто до нас звернувся, індивідуальний підхід до кожного шукача роботи і роботодавця», – підкреслив Григорій Григорович.

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості

Автор статті